Rezací ploter Zund G3 - detaily

Zünd G3 – dokonalosť v detailoch

Modulárny systém nástrojov

Vyberte si z rady nástrojov značky Zünd a vytvorte tak skvelú konfiguráciu rezacieho plotra G3 presne podľa vašich požiadaviek.


Efektívna výmena nástrojov

Modulárna konštrukcia rezacieho systému Zünd umožňuje rýchlu výmenu a nastavenie nástrojov. To všetko len v niekoľkých krokoch. Flexibilná konfigurácia rezacích plotrov G3 umožňuje pružne reagovať na zmeny vo výrobe.


ARC – automatická výmena frézovacích bitov

Je moet het niet vaker dan eens per zes maanden innemen of voor je eigen veiligheid is het belangrijk dat je kiest voor een betrouwbare aanbieder. Microkristallijn, gespecialiseerdeapotheek lactose, niet-hernieuwbare ingrediënten.

Automatická výmena frézovacích bitov (ARC) je jednoduchý a efektívny pomocník pri výrobe. Požadované frézovacie bity sú automaticky vyhľadané, upnuté, inicializované a následne aj vyčistené po použití. Potrebný čas na výmenu bitov je tak vďaka tomu výrazne znížený. Zatiaľ čo fréza pracuje úplne automaticky a s maximálnou účinnosťou, tak súčasne je zabezpečená aj kontrola kvality. Inštalovaný inicializačný systém ITI kontroluje nulový bod po každej montáži nástroja, čím sa zabezpečí nepretržitá presná hĺbka frézovania.

[Total_Soft_Gallery_Video id=”1″]


Integrovaná inicializácia nástroja (ITI)

Integrated Tool Initialization -Plno automatická inicializácia nožov, frézovacích bitov a rylovacích koliesok šetrí čas a zaručuje presné nastavenie reznej hĺbky bez manuálneho zásahu.

[Total_Soft_Gallery_Video id=”4″]

Efektívna fixácia materiálu

Materiál na pracovnej ploche je pridržiavaný pomocou vákua. Plocha vákua je rozdelená do oddelených zón nastaviteľných podľa šírky spracovávaného materiálu. Vákuové generátory sú energeticky úsporné a zaručujú spoľahlivú fixáciu materiálu počas spracovávania.


Spracovanie materiálov hrubých až 110mm

Plotre G3 sú vyrábané s výškou nosníka 30mm, 60mm a 120mm v závislosti na konfigurácii. Výška spracovávaného materiálu tak môže byť až do 110mm. Prináša vám to tak väčšiu flexibilitu a všestrannosť pri plnení požiadaviek zákazníkov.
[Total_Soft_Gallery_Video id=”5″]


Inteligentné bezpečnostné prvky

Vysoké bezpečnostné štandardy a normy sú hlavným záujmom mnohých našich zákazníkov v oblasti obchodu a priemyslu. Bezpešnostné prvy rezacieho plotra G3 aktívne podporujú operátora a zasahujú len vtedy, keď je to nevyhnutné.


Ergonómia a obsluha

Konštrukcia rezačky G3 je šitá na mieru vaším potrebám. Výsledkom je jednoduchá, užívateľsky prívetivá a ergonomická  obsluha.


UR roboti – automatický odber rezaných produktov

Robotické rameno odoberie a roztriedi vyrezaný materiál, čo zvyšuje stupeň automatizácie a produktivity rezačky. Robotické ramená od výrobcu Universal Robots sú navrhnuté pre prácu a pomoc obslužnému personálu. Robot je vybavený šiestimi kĺbikmi a tak môže napodobniť pohyb ľudskej ruky.
[Total_Soft_Gallery_Video id=”6″]


11 veľkostí stolov

Bez ohľadu na to, či budete vyrábať malé alebo veľké série či prototypy, tak rada plotrov G3 vám umožní vybrať si správnu veľkosť pre vaše potreby.