eKasa FiskalPRO N5

FiskalPRO N5 je nové SMART riešenie, ktoré oceníte vo vašej obchodnej prevádzke. eKasa pokladnica, eKasa tlačiareň a platobný terminál v jednom.
Platobný terminál s internetom za výhodných podmienok

Integrovaný platobný terminál v rámci zariadenia

Možnosti platieb

Umožnite vďaka tomuto zariadeniu zákazníkom platiť ich preferovaným a komfortným spôsobom - kartou, mobilom alebo hodinkami.

Zákaznícky displej

Zákazník vidí položky svojho nákupu a zároveň si môže zvoliť spôsob platby (kartou, mobilom či hodinkami). Slúži tiež ako reklamný displej.

Integrovaná tlačiareň dokladov

Všetko potrebné v rámci 1 zariadenia! Termo tlač, šírka kotúčika 58mm.

Obľúbené, komplexné riešenie eKasa do každej prevádzky
– to je naše riešenie FiskalPRO N5!

Moderné pokladničné riešenie s Android aplikáciou vhodný pre každý typ pevnej prevádzky, predaj tovaru a služieb.

Zariadenie N5 akceptuje všetky metódy platieb kartou, mobilom a hodinkami.

Výhodou je stabilné pripojenie na zdroj energie a internetu vďaka dokovaciemu systému, 5,5″ palcový dotykový farebný displej a najnovší operačný systém Android.

Možnosti pripojenia

Vďaka širokej škále pripojení máte stabilné pripojené jednak ku zdroju energie, ale aj k internetu a prídavným zariadeniam, ako je napríklad pokladničná zásuvka alebo skener.

N5 je stabilným riešením s moderným dotykovým ovládaním pre každého obchodníka.

Kompaktný dizajn

Dizajn eKasy N5 je navrhnutý tak, aby sa s ním komfortne manipulovalo, keď ho držíte v ruke a zároveň bolo stabilné pri manipulácii, keď je položené.

Váži len 417 g a je plne prispôsobené prirodzenému a bezproblémovému uchopeniu.

Ďalšie špecifiká eKasy N5

eKasa pokladničné riešenie
eKasa pokladničné riešenie spolu s platobným terminálom a tlačiarňou v 1 zariadení – to je ALL in ONE riešenie pre každú prevádzku. Za najvýhodnejšiu cenu pri využívaní platobných funkcií.

Prenájom zariadenia
Naše riešenie si viete jednoducho od nás prenajať na akúkoľvek dobu. Vy sami sa rozhodnete, či chcete do zariadení investovať alebo nie.

Android OS
OS Android poskytuje bezpečné platby a funkcie, ktoré vám uľahčia vašu každodennú prácu.

Platobný terminál
Zariadenie N5 je možné využívať aj ako samostatný platobný terminál v každej prevádzke. SIM karta vrámci zariadenia vám zabezpečí online pripojenie pre pohodlnú prácu, kdekoľvek ste. Platobný terminál N5 viete následne využívať aj ako súčasť vášho súčasného pokladničného riešenia.

Zákaznícky display
Zariadenie N5 je ideálnym zákazníckym displejom. Navyše slúži aj ako reklamný displej, na ktorom môžete prehrávať svoje promo videá, alebo obrázky.

Presvedčte sa sami!

Pošlite nezáväzný dopyt a pripravíme vám cenovú ponuku.