Tlačiarne štítkov a etikiet

Tlačiarne štítkov

Tlačiarne čiarových kódov

V našej ponuke tlačiarní štítkov (etikiet) nájdete tlačiarne vhodné pre každú prevádzku. Od vysoko výkonných tlačiarní pre náročné výrobné linky a prevádzky, mobilné tlačiarne pre využitie v teréne, tlačiarne strednej triedy pre potlač etikiet čiarovým kódom v stredne veľkých objemoch, až po stolné tlačiarne čiarového kódu malých rozmerov, vhodných pre prevádzky s nízkými objemami tlače.

Ponúkame kompletné riešenie pre tlač etikiet od svetového výrobcu TSC, či ďalších výrobcov. Napíšte nám vaše predstavy a potreby a my vám ponúkneme tlačiarne, ktoré sa najlepšie hodia pre vás.

Stolné tlačiarne

Naše tlačiarne prekonávajú konkurenciu – nenájdete stolné tlačiarne čiarových kódov a etikiet na trhu, ktoré ponúkajú viacero funkcií a výkonu v tejto cenovej kategórii. Široký výber modelov zaručuje správne riešenie pre akékoľvek použitie – od identifikácie pacientov a návštevníkov kultúrnych akcií až po tlač regálových a expedičných štítkov. Naše tlačiarne sú štandardne vybavené funkciami, ktoré sú v ponukách mnohých konkurenčných tlačiarní za príplatok. Naučte sa oceniť výhody našich tlačiarní. Sú spoľahlivé, úsporné a veľmi jednoducho nastaviteľné. Naše stolné tlačiarne už našli uplatnenie v celej rade priemyslových odvetví.

Stolná tlačiareň
Stolná tlačiareň

Priemyselné tlačiarne

Vo výrobe, na montážnej linke, ale i v celom dodávateľskom reťazci zaisťujú priemyslové tlačiarne čiarových kódov a etikiet bezproblémovú identifikáciu a dohľadateľnosť produktov. Nami dodávané modely tlačiarní sú vysoko výkonné, robustné a veľmi spoľahlivé.

Medzi našich zákazníkov patria firmy, kde majú aj viacero priemyselných tlačiarní a fungujú im už niekoľko rokov v 24 hodinových prevádzkach.

Priemyselná tlačiareň

Mobilné tlačiarne

Mobilné tlačiarne sú vám k dispozícií nech už sa pohybujete kdekoľvek. Vďaka obrovskej kapacite batérie sa na nich môžete spoľahnúť 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Môžete ju nosiť so sebou po celom sklade, či exteriéri. Viete si ju pripnúť za opasok alebo  inak pripevniť. Vytlačíte tak čiarový kód alebo potrebné údaje ihneď. Mobilné tlačiarne máme v následujúcich šírkach: 2″, 3″ a 4″.

 
Mobilná tlačiareň

Vybrali sme z našej ponuky tlačiarní:

TSC TA210

TSC-TA210

TSC TDP-225

TSC TDP-225

TSC TTP-225

TSC TTP-225

TSC ME240

tsc-me240

Presvedčte sa sami!

Pošlite nezáväzný dopyt a pripravíme vám cenovú ponuku.

Ukážka tlačiarní: